Standartinio stiprinimo ruporinė antena, 15 dBi tipinis stiprinimas, 75–110 GHz dažnių diapazonas RM-SGHA10-15
Trumpas aprašymas:
RF MISO RM-SGHA10-15 modelis yra tiesiškai poliarizuota standartinio stiprinimo ruporinė antena, veikianti nuo 75 iki 110 GHz dažnių juostoje. Antenos tipinis stiprinimas yra 15 dBi, o VSWR – mažas – 1,15:1. Antenos tipinis 3 dB spindulio plotis yra 37,59 laipsnio E plokštumoje ir 34,11 laipsnio H plokštumoje. Ši antena turi flanšo įvestį ir koaksialinę įvestį, kad klientai galėtų ją pasukti.
Produkto informacija
ANTENOS ŽINIOS
Produkto žymės
Savybės
● Bangolaidžio ir jungties sąsaja
● Žema šoninė skiltis
● Linijinė poliarizacija
● Dideli grąžos nuostoliai
Specifikacijos
Parametrai
Specifikacija
Vienetas
Dažnių diapazonas
75–110
GHz
Bangų laidininkas
WR10
Pelnas
15 Įprasta.
dBi
VSWR
1.15 Įprastas.
Poliarizacija
Linijinis
Kryžminės poliarizacijos izoliacija
65
dB
3 dB spindulio plotis, E plokštuma
37,59° tip.
3 dB spindulio plotis, H plokštumoje
34,11° tip.
Sąsaja
FUGP900
(F tipas)
1,0 mm moteriškas kištukas
(C tipas)
Medžiaga
Cu
Apdaila
Auksinė plokštė
C tipo dydis (I * P * A)
30,1 * 19,1 * 19,1 (±5)
mm
Svoris
0,002 (F tipas)
0,008 (C tipas)
kg
C tipo vidutinė galia
3
W
C tipo didžiausia galia
5
W
Darbinė temperatūra
°C
  • Ankstesnis:
  • Toliau:
    Pagrindinės techninės savybės:
    • Dažnio specifiškumas: kiekvienas ragas yra optimizuotas konkrečiai dažnių juostai (pvz., 18–26,5 GHz)